30 maja, 2024
HF80LUFT

Klub SP3PGX zorganizował kolejną stację okolicznościową, tym razem z okazji 80. rocznicy Wielkiej Ucieczki w Żaganiu – HF80LUFT.

Stacja pracowała przez około tydzień, robiąc przy tym 800 łączności oraz docierając do 50 krajów. Akcje zakończono pracą z Muzeum Obozów Jenieckich / P.O.W. Camps Museum podczas obchodów 80. rocznicy Wielkiej Ucieczki. Czasu do pracy przy radiostacji jednak nie było zbyt wiele ponieważ organizatorzy stacji zostali zaskoczeni tak dużą frekwencją i zainteresowaniem stanowiskiem krótkofalarskim!

Dziękujemy każdej osobie, która nas odwiedziła i miała okazje poznać chociaż część naszego pięknego hobby. Akcję zamykamy prawdopodobnie do następnej okrągłej rocznicy. Karty QSL zostaną w niedługim czasie wypisane oraz wysłane via Biuro.

Klub krótkofalarski SP3PGX

Członkowie SP3PGX składają ogromne podziękowania dla Muzeum Obozów Jenieckich / P.O.W. Camps Museum oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum Obozów Jenieckich w Żaganiu za gościnę, pomoc i wspaniałą atmosferę na samym wydarzeniu i mają nadzieję, że to nie ostatni raz razem! Każde takie wydarzenie pokazuje, że warto jest propagować oraz zarażać naszą pasją!

fot. Marek Barabasz SQ3LLX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *